Cisco
CISCO (PWR-C45-1400AC) PWR-C45-1400AC-4500 1400W AC PWR Supp
- SKU:
- PWR-C45-1400AC
- UPC:
- 799599491435
- MPN:
- PWRC451400AC
- Availability:
- END OF LIFE
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number: | PWR-C45-1400AC |
| Manufacturer Website Address: | http://www.cisco.com/c/en_au |
| Brand Name: | Cisco |
| Product Model: | PWR-C45-1400AC |
| Product Name: | 1400 Watt AC Power Supply |
| Product Type: | Proprietary Power Supply |
| Power Description | |
| Input Voltage Type: | AC |
| Input Voltage: | 240 V AC |
| Input Voltage Range: | 100 V AC - 240 V AC |
| Output Voltage: |
|
| Output Power: | 1.40 kW |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: |
|