APC
APC (AR8444) Spools for Vertical Fiber Organizer Qty.
- SKU:
- AR8444
- MPN:
- AR8444
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Schneider Electric SA |
| Manufacturer Part Number: | AR8444 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.schneider-electric.com.au |
| Brand Name: | APC by Schneider Electric |
| Product Model: | AR8444 |
| Product Name: | Vertical Fiber Organizer Spool |
| Packaged Quantity: | 4 |
| Product Type: | Cable Tying |
| Product Information | |
| Cable Manager Type: | Cable Spool |
| Physical Characteristics | |
| Height: | 119 mm |
| Width: | 64 mm |
| Depth: | 103 mm |
| Weight (Approximate): | 60 g |
| Miscellaneous | |
| Package Contents: |
|