APC
APC (AR7572) Vertical Cable Organizer. NetShelter SX.
- SKU:
- AR7572
- MPN:
- AR7572
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Schneider Electric SA |
| Manufacturer Part Number: | AR7572 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.schneider-electric.com.au |
| Brand Name: | APC by Schneider Electric |
| Product Model: | AR7572 |
| Product Name: | NetShelter SX 48U Vertical PDU Mount and Cable Organizer |
| Product Type: | Cable Organizer |
| Product Information | |
| Cable Manager Type: | Cable Manager |
| Physical Characteristics | |
| Product Color: | Black |
| Height: | 2197.1 mm |
| Width: | 117.3 mm |
| Depth: | 15.7 mm |
| Miscellaneous | |
| Package Contents: |
|
| Additional Information: |
|