Yealink
Yealink (1308017) YEALINK (WHC60) 10W QI CERTIFIED CHARGER FOR WH66/67
- SKU:
- 1308017
- MPN:
- 1308017
- Availability:
- Hurry, Limited Stock. Contact us for availability
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Yealink Network Technology Co., Ltd |
| Manufacturer Part Number: | 1308017 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.yealink.com |
| Brand Name: | Yealink |
| Product Model: | WHC60 |
| Product Name: | WHC60 Induction Charger |
| Product Type: | Induction Charger |
| Technical Information | |
| Device Supported: | Headset |
| Physical Characteristics | |
| Color Family: | Black |
| Product Color: | Black |
| Height: | 33 mm |
| Width: | 104.1 mm |
| Weight (Approximate): | 272.2 g |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | Yealink DECT Wireless Headsets:
|