QNAP
QNAP (PWR-ADAPTER-90W-A01) QNAP POWER ADAPTER FOR TS-431K, TS-431P3, 90W
- SKU:
- PWR-ADAPTER-90W-A01
- MPN:
- PWRADAPTER90WA01
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Description
| Description | |
| Manufacturer: | QNAP Systems |
| Manufacturer Part Number: | PWR-ADAPTER-90W-A01 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.qnap.com/en-au |
| Brand Name: | QNAP |
| Product Model: | PWR-ADAPTER-90W-A01 |
| Product Name: | 90W External Power Adapter |
| Product Type: | Power Adapter |
| Technical Information | |
| Device Supported: | NAS Server |
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate): | 300 g |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | QNAP TS-431K NAS Server |