QNAP
QNAP (FAN-7CM-R01) QNAP FAN MODULE 70x70x25MM, 12, 1YR WTY
- SKU:
- FAN-7CM-R01
- MPN:
- FAN7CMR01
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Description
| Description | |
| Manufacturer: | QNAP Systems |
| Manufacturer Part Number: | FAN-7CM-R01 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.qnap.com/en-au |
| Brand Name: | QNAP |
| Product Name: | Cooling Fan |
| Product Type: | Cooling Fan |
| Physical Characteristics | |
| Height: | 70 mm |
| Width: | 70 mm |
| Depth: | 25 mm |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | QNAP UX-1200U-RP Hard Drive Array |
| Application/Usage: | Storage Array |