Juniper
Juniper (QFX10008-FAN) QFX10008 Fan Spare
- SKU:
- QFX10008-FAN
- MPN:
- QFX10008FAN
- Availability:
- EOL - Please contact us on (03) 9021 8959 or sales@melbourneglobal.com.au for a replacement
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Juniper Networks, Inc |
| Manufacturer Part Number: | QFX10008-FAN |
| Manufacturer Website Address: | http://www.juniper.net |
| Brand Name: | Juniper |
| Product Name: | Fan Tray |
| Product Type: | Fan Tray |
| Physical Characteristics | |
| Height: | 569 mm |
| Width: | 168 mm |
| Depth: | 132 mm |
| Weight (Approximate): | 5.40 kg |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | Juniper QFX10008 QFX Series Switch |