HPE
HPE (JW080A) Aruba PC-OD-AC-P-INT Intl Otdr AC Cable
- SKU:
- JW080A
- MPN:
- JW080A
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number: | JW080A |
| Manufacturer Website Address: | https://www.hpe.com/au/ |
| Brand Name: | HPE |
| Product Name: | Standard Power Cord |
| Marketing Information: | PC-OD-AC-P-INT MST2HAC and AP-27x Weatherized AC Power 5m International Cable |
| Packaged Quantity: | 1 |
| Product Type: | Standard Power Cord |
| Technical Information | |
| Device Supported: |
|
| Localization: | Europe |
| Physical Characteristics | |
| Cord Length: | 5 m |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: |
|