HPE
HPE (817040-B21) HPE Synergy 40/4x10GbE/4x8GbFC QSFP XCVR
- SKU:
- 817040-B21
- MPN:
- 817040B21
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Hewlett Packard Enterprise |
| Manufacturer Part Number: | 817040-B21 |
| Manufacturer Website Address: | https://www.hpe.com/au/ |
| Brand Name: | HPE |
| Product Name: | Expansion Module |
| Product Type: | Expansion Module |
| Technical Information | |
| Application/Usage: |
|
| Media & Performance | |
| Media Type Supported: | Optical Fiber |
| Fiber Mode Supported: | Multi-mode |
| Ethernet Technology: |
|
| Network Technology: |
|
| I/O Expansions | |
| Expansion Slot Type: |
|
| Physical Characteristics | |
| Height: | 13.7 mm |
| Width: | 131.8 mm |
| Depth: | 18.3 mm |
| Weight (Approximate): | 36.3 g |