Fortinet
FORTINET (FC-10-FG1VM-131-02-12) FORTICLOUD ANALYSIS AND 1 YEAR LOG RETE
- SKU:
- FC-10-FG1VM-131-02-12
- UPC:
- 739420405187
- MPN:
- FC10FG1VM1310212
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Fortinet, Inc |
| Manufacturer Part Number: | FC-10-FG1VM-131-02-12 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.fortinet.com |
| Brand Name: | Fortinet |
| Product Name: | FortiCloud Management, Analysis for FortiGate-VM01V with 1 Year Log Retention |
| Product Type: | Software Licensing |
| Product Information | |
| Software Name: | FortiCloud Management, Analysis for FortiGate-VM01V |
| Bundle Software: | 1 Year Log Retention |
| Installation Type: | Software as a Service (SaaS) |
| Licence Information | |
| Licence Type: | Subscription Licence Renewal |
| Licence Validation Period: | 1 Year |
| Licence Quantity: | 1 License |
| Licence Details: | Designed For: FG-VM01V |