Cisco
CISCO (POE-WW=) DEVICE POE ADAPTER WORLDWIDE - 12W
- SKU:
- POE-WW=
- UPC:
- 889728163996
- MPN:
- POEWW=
- Availability:
- EOL - Please contact us on (03) 9021 8959 or sales@melbourneglobal.com.au for a replacement
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Website Address: | http://www.cisco.com/c/en_au |
| Brand Name: | Cisco |
| Product Name: | Device POE Adapter (Worldwide -12W) |
| Product Type: | PoE Injector |
| Power Description | |
| Maximum Output Voltage: | 5 V DC |
| Maximum Output Power: | 12 W |
| Interfaces/Ports | |
| Input Ports: | 1 x Ethernet |
| Output Ports: | 1 x USB |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | Cisco Webex Share Device |