Cisco
Cisco (ST-FC4300-K9) Cisco Secure Network Analytics Flow 4300
- SKU:
- ST-FC4300-K9
- MPN:
- STFC4300K9
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number: | STFC4300K9 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.cisco.com/c/en_au |
| Brand Name: | Cisco |
| Product Line: | Flow Collector |
| Product Model: | 4300 |
| Product Name: | Flow Collector 4300 Network Monitoring Appliance |
| Packaged Quantity: | 1 |
| Product Type: | Network Monitoring Appliance |
| Physical Characteristics | |
| Color Family: | Grey |
| Product Color: | Grey |
| Form Factor: | Rack-mountable |
| Rack Height: | 1U |
| Height: | 43.2 mm |
| Width: | 429.3 mm |
| Depth: | 762 mm |
| Weight (Approximate): | 19.05 kg |
| Miscellaneous | |
| Additional Information: |
|
| Application/Usage: | Network Monitoring |
| Warranty | |
| Limited Warranty: | 90 Day |