Cisco
CISCO (PWR-C45-1000AC) Catalyst 4500 1000W AC Power Supply (Dat
- SKU:
- PWR-C45-1000AC
- UPC:
- 737069077086
- MPN:
- PWRC451000AC
- Availability:
- END OF LIFE
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number: | PWR-C45-1000AC |
| Manufacturer Website Address: | http://www.cisco.com/c/en_au |
| Brand Name: | Cisco |
| Product Model: | PWR-C45-1000AC |
| Product Name: | 1000 Watt AC Power Supply |
| Product Type: | Proprietary Power Supply |
| Power Description | |
| Input Voltage Type: | AC |
| Input Voltage: | 240 V AC |
| Input Voltage Range: | 100 V AC - 240 V AC |
| Output Voltage: |
|
| Output Power: | 1 kW |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: |
|