Cisco
CISCO (15454-M-CBL2-RAUS=) AC2 POWER CABLE - AUS RIGHT EXIT
- SKU:
- 15454-M-CBL2-RAUS=
- UPC:
- 8.82659E+11
- MPN:
- 15454MCBL2RAUS=
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number: | 15454-M-CBL2-RAUS= |
| Manufacturer Website Address: | http://www.cisco.com/c/en_au |
| Brand Name: | Cisco |
| Product Name: | AC2 Power Cable - AUS Right Exit |
| Product Type: | Standard Power Cord |
| Technical Information | |
| First End Connector Type: | IEC 60320 C19 |
| Second End Connector Type: | AS/NZS 3112 |
| Localization: | Australia |
| Power Description | |
| Voltage Rating: | 250 V AC |
| Current Rating: | 16 A |
| Physical Characteristics | |
| Cord Length: | 3 m |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | Cisco ONS 15454 M6 Chassis |
| Warranty | |
| Limited Warranty: | 90 Day |