APC
APC (SYOPT4I) APC Symmetra RM 4ft Extender Cable for 2
- SKU:
- SYOPT4I
- MPN:
- SYOPT4I
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Schneider Electric SA |
| Manufacturer Part Number: | SYOPT4I |
| Manufacturer Website Address: | http://www.schneider-electric.com.au |
| Brand Name: | APC by Schneider Electric |
| Product Model: | SYOPT4I |
| Product Name: | Symmetra RM 4ft Extender Cable |
| Marketing Information: |
|
| Product Type: | Power Extension Cord |
| Power Description | |
| Voltage Rating: | 240 V AC |
| Physical Characteristics | |
| Cord Length: | 1.22 m |
| Weight (Approximate): | 2.72 kg |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: |
|