APC
APC (SYCFXR8-8) SYMMETRA PX EXTENDED
- SKU:
- SYCFXR8-8
- MPN:
- SYCFXR88
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Schneider Electric SA |
| Manufacturer Part Number: | SYCFXR8-8 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.schneider-electric.com.au |
| Brand Name: | APC by Schneider Electric |
| Product Line: | Symmetra |
| Product Model: | SYCFXR8-8 |
| Product Name: | Symmetra PX Extended Run Premium Battery |
| Product Type: | Rack Cabinet |
| Physical Characteristics | |
| Product Color: | Black |
| Units Per Pallet: | 2 |
| Height: | 2082.8 mm |
| Width: | 558.8 mm |
| Depth: | 863.6 mm |
| Weight (Approximate): | 952.54 kg |
| Miscellaneous | |
| Additional Information: |
|