APC
APC (NBES0305) NetBotz 0-5V Cable - 15 ft.
- SKU:
- NBES0305
- MPN:
- NBES0305
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Schneider Electric SA |
| Manufacturer Part Number: | NBES0305 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.schneider-electric.com.au |
| Brand Name: | APC by Schneider Electric |
| Product Line: | NetBotz |
| Product Model: | NBES0305 |
| Product Name: | NetBotz 0-5V Cable |
| Product Type: | Network Cable |
| Technical Information | |
| Cable Length: | 4.57 m |
| Connector Type on First End: | RJ-45 Network - Male |
| Connector on First End Details: | 1 x RJ-45 Network - Male |
| Conductor: | Copper |
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate): | 149.7 g |
| Miscellaneous | |
| Package Contents: |
|
| Warranty | |
| Limited Warranty: | 2 Year |