APC
APC (INNUC0119) ECOSTRUXURE IT GATEWAY CONFIGURED ON NUC
- SKU:
- INNUC0119
- MPN:
- INNUC0119
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Frequently bought together:
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Schneider Electric SA |
| Manufacturer Part Number: | INNUC0119 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.schneider-electric.com.au |
| Brand Name: | Schneider Electric |
| Product Line: | EcoStruxure |
| Product Name: | EcoStruxure IT Gateway NUC |
| Product Type: | Network Monitoring Appliance |
| Physical Characteristics | |
| Height: | 38 mm |
| Width: | 171 mm |
| Depth: | 127 mm |
| Weight (Approximate): | 760 g |
| Miscellaneous | |
| Additional Information: |
|
| Application/Usage: | Network Monitoring |