Yealink
Yealink (2201093) YEALINK (T56/T58) SPARE HAND PIECE ONE UNIT T56/57/58
- SKU:
- 2201093
- MPN:
- 2201093
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Yealink Network Technology Co., Ltd |
| Manufacturer Part Number: | 2201093 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.yealink.com |
| Brand Name: | Yealink |
| Product Name: | Handset |
| Product Type: | Handset |
| Physical Characteristics | |
| Height: | 203.2 mm |
| Width: | 203.2 mm |
| Depth: | 101.6 mm |
| Weight (Approximate): | 294.8 g |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | Yealink Phones:
|