Yealink
Yealink (2201044) YEALINK SPARE HAND PIECE 1 UNIT T31/T30/T33
- SKU:
- 2201044
- MPN:
- 2201044
- Availability:
- On backorder. Usual lead time is 3 weeks. Contact Us for Availability
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Yealink Network Technology Co., Ltd |
| Manufacturer Part Number: | 2201044 |
| Manufacturer Website Address: | http://www.yealink.com |
| Brand Name: | Yealink |
| Product Name: | Handset |
| Product Type: | Handset |
| Physical Characteristics | |
| Color Family: | Black |
| Product Color: | Black |
| Height: | 203.2 mm |
| Width: | 203.2 mm |
| Depth: | 152.4 mm |
| Weight (Approximate): | 453.6 g |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | Yealink SIP Classic Business IP Phones:
|
| Environmental Compliance: | Waste Electrical and Electronic Equipment Directive (WEEE) |