Cisco
Cisco (NCS1K4-FAN=) Network Convergence System 1004 Fan
- SKU:
- NCS1K4-FAN=
- MPN:
- NCS1K4FAN=
- Availability:
- Please contact us on (03) 9021 8959 for a replacement.
Description
| Description | |
| Manufacturer: | Cisco Systems, Inc |
| Manufacturer Part Number: | NCS1K4FAN |
| Manufacturer Website Address: | http://www.cisco.com/c/en_au |
| Brand Name: | Cisco |
| Product Name: | Cooling Fan |
| Product Type: | Cooling Fan |
| Physical Characteristics | |
| Height: | 81.3 mm |
| Width: | 83.8 mm |
| Depth: | 175.3 mm |
| Weight (Approximate): | 800 g |
| Miscellaneous | |
| Compatibility: | Cisco Network Convergence System 1004 |
| Application/Usage: | Network Coverage System |